opakowania metalowe

Opakowanie metalowe to efektowny pomysł pakowania produktu. Puszka może być wykorzystywana przez klienta po zużyciu produktu i stanowi długotrwałą reklamę firmy. Jej dodatkowym atutem jest niski koszt jednostkowy, lecz wymagany jest wówczas większy nakład (minimalny nakład to 5000 szt.).

 

Produkujemy puszki od podstaw na indywidualne zamówienie, istnieje również możliwość wykonania projektu graficznego nadruku oraz kształtu puszki, możliwość zadruku puszki w dowolny projekt zgodnie z wymaganiami Klienta. Oferujemy również opcję dającą niezwykle spektakularny efekt – możliwość przetłoczeń nadających puszce dodatkowego uroku. Opakowania metalowe są bardzo funkcjonalne – oprócz klasycznych wieczek mamy w ofercie gamę hermetycznie zamykanych puszek. Możliwości, które dają puszki reklamowe są praktycznie nieograniczone. Mnogość kształtów, wzornictwa, tłoczeń i kolorystyki pozwala na wykorzystanie tego rodzaju opakowania do większości produktów czy materiałów reklamowych.

 

Proponowane przez nas metalowe puszki ozdobne sprawdzają się także jako stylowe opakowania na alkohol, co pozwala nam uatrakcyjnić wręczany prezent. Z kolei puszki hermetycznie zamykane dobrze sprawdzą się w przypadku przechowywania żywności. Metalowe opakowania do żywności z estetycznymi nadrukami będą wyglądać stylowo w każdej kuchni. Jak widać, nasze puszki ozdobne oraz metalowe pudełka mogą mieć wiele różnych zastosowań – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną wyjątkowych opakowań metalowych.