Opakowania drewniane

Jeśli potrzebujecie Państwo eleganckiego, trwałego opakowania, polecamy skrzynki, pudełka i szkatułki drewniane. Dzięki różnorodnym możliwościom wykończenia, lakierowania, malowania tychże form, można stworzyć zarówno wzór nowoczesny, jak i klasyczny czy wręcz rustykalny. Co istotne, opakowania drewniane można wykonać w mniejszych nakładach – minimalny nakład to 1000 szt.

 

Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów, opakowania wykonane są zgodnie z wytycznymi Klienta. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania kolorowych nadruków, grawerowania laserem. Warto pamiętać, że opakowanie drewniane, podobnie jak puszka, jest trwałym sposobem na reklamę i wykorzystanie opakowania przez klienta przez dłuższy czas, co stanowi wartość dodaną produktu.

 

 Opakowania drewniane znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się kunsztem i solidnością – drewno, które wykorzystujemy do ich produkcji, jest poddawane dokładnej obróbce, dzięki czemu uzyskane drewniane pudełka charakteryzują się gładkością powierzchni oraz krawędzi. Różne kształty produkowanych pudełek sprawiają, że znajdują one szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane z powodzeniem do pakowania prezentów – drewniane opakowania ozdobne to doskonały wybór, jeżeli chcemy wręczyć komuś stylowy, atrakcyjny podarunek. Podłużne skrzynki drewniane sprawdzą się do przechowywania alkoholu, a szkatułki drewniane mogą posłużyć do przechowywania osobistych przedmiotów czy kobiecej biżuterii.